Sex text chats on ps3 european dating com

Rated 4.27/5 based on 804 customer reviews

Hier wordt weinig gebruik van gemaakt, maar zou door malware kunnen worden gebruikt kunnen worden om er dingen in te verbergen Asynchronous Digital Subscriber Line, techniek voor hoge snelheid datatransmissie over gewone telefoonkabel (tot 8 Mb/s) Bij ADSL is de uploadsnelheid niet gelijk aan de download snelheid, vandaar Asynchroon.

Bij SDSL zijn deze wel gelijk Zie ook: SDSLeen spel waarbij je een personage bestuurd en dat door een wereld moet leiden naar een bepaald doel.

Deze laag zorgt ervoor dat niet-ATM datastromen kunnen werken over een ATM netwerk.

De verschillende sublagen staan voor de soorten data die kunnen worden verzonden Zie ook: Datalinklaag, AAL1, AAL2, AAL3/4, AAL5Average Bitrate, instelling voor de gemiddelde bitrate die een codec moet handhaven bij het encoderen.

Vaak wordt er op een systeem of computer gebruik gemaakt van verschillende accounts met verschillende rechten en eigen prive-ruimte, zodat gebruikers niet in elkaars bestanden kunnen kijken Is een synoniem van Account Zie ook: isp.0.

100Base-FX werkt met 2 glasvezels met laserlicht van 1300 nm, 100Base-SX werkt met 2 glasvezels met laserlicht van 850 nm, waardoor het goedkoper is maar minder ver komt en 100Base-BX werkt met maar 1 glasvezel Is een synoniem van 100Base-XZie ook: Fast ethernet, Glasvezel Fast ethernet over glasvezels.

100Base-FX werkt met 2 glasvezels met laserlicht van 1300 nm, 100Base-SX werkt met 2 glasvezels met laserlicht van 850 nm, waardoor het goedkoper is maar minder ver komt en 100Base-BX werkt met maar 1 glasvezel Is een synoniem van 100Base-XZie ook: Fast ethernet, Glasvezel Een opstelling van luidsprekers waarbij er 7 (kleine) tweeters en 1 (grote) subwoofer gebruikt worden. Het geluid hiervan zou nog ruimtelijker dan 5.1 moeten klinken Zie ook: Tweeter, Subwoofer, Surroundsound, 5.1ATM Adaption Layer, sublaag van de datalinklaag, bestaat uit de sublagen AAL1, AAL2, AAL3/4 en AAL5.

(twisted-pair) 1000Base-TX werkt met 8 kabeltjes (Cat5), 1000Base-T4 werkt met 4 kabeltjes (Cat3) en 1000Base T2 werkt met 2 kabeltjes Synonym met: 100Base-TX, 100Base-T4, 100Base-T2Zie ook: Gigabit ethernet, Netwerkkabel, Twisted-Pair, Cat5e, Cat3Fast ethernet over koperen kabels.

(twisted-pair) 1000Base-TX werkt met 8 kabeltjes (Cat5), 1000Base-T4 werkt met 4 kabeltjes (Cat3) en 1000Base T2 werkt met 2 kabeltjes Is een synoniem van 100Base-TZie ook: Gigabit ethernet, Netwerkkabel, Twisted-Pair, Cat5e, Cat3Fast ethernet over koperen kabels.

Leave a Reply